İsviçre Medyum Hocaları

Dünyadaki bedenini terk etmiş ruhlarla irtibat kurarak onlardan aldıkları tesirleri çeşitli tezahürler halinde dünyaya yansıtan, psişik bakımdan duyarlı (hassas) kimselere veya herhangi bir ruhsal irtibat söz konusu olmaksızın paranormal fenomenler ortaya koyabilen özel yeteneklere sahip kimselere medyum hoca denilmektedir. Medyum hocalar İslam’da havas alimi olarak bilinmektedir. Medyumluk durumu sadece bizim dinimizde yoktur. Aynı zamanda Hristiyan alemi de kabala inancına sahiptir. Medyum hocalar dinimize göre havas ilmi eğitimlerini almış, bilgili insanlardır.
Ruhçuluğa göre medyum hocalar gelecekten bilgi almak için çalışmalar yapmaz. Aynı zamanda maddi çıkar sağlamaz ve bu işi eğlence, vakit geçirme amacı ile de yapmaz. Medyum hocaların yaptığı işler son derece ciddidir ve herkes tarafından yapılamaz. Medyum hocalar ne yapması gerektiğini çok iyi bilir. Çünkü yıllar boyunca konu ile ilgili araştırmalar yapmış, yeteneklerini geliştirmek için eğitimlerini almıştır. Ruhçuluk ile ilgilenenler, medyum hocaların yaptıklarını normal insanların denememesi gerektiğini vurgular.
Trans yöntemini de başarılı bir şekilde gerçekleştiren medyum hocalar kendisine danışanlar ile eterik bir bağ kurabilir. Bu sayede onların yaşadıklarını görür ve neye ihtiyaçları olduğunu anlar. Medyum hocalar İsviçre’de yaşayan insanlar için de pek çok hizmet vermektedir. Buradaki insanlara sağladığı faydayı oradaki herkese de rahat bir şekilde sağlayabilmektedir.
Büyü yapma veya büyü bozma işlemine ihtiyacınız varsa İsviçre medyum hocaları arasında en iyisini bulmanız gerekir. Bazı hocalar uzakta olduğunuz için sizden fotoğraf isteyebilir. Kimileri de bağ kurma yeteneği kuvvetli olduğu için herhangi bir şey istemez. Aynı zaman İsviçre’de yaşayan ve büyü yapılacak kişinin adı soyadı, doğum tarihi ve anne adı gibi genel bilgiler istenecektir. İsviçre’de yaşıyorsanız ve büyü konusunda kesin kararlıysanız, alanında iyi olan medyum hocalara başvurabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizden gelen tüm medyum yorumları ve şikayetleri için buraya tıklayın.

Yorum yapın!

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.