İrade Büyüsü

İrade büyüsünün birincil amacı; insan hayatındaki olumsuzlukları düzeltmek, daha güçlü ve bilinçli bir karaktere sahip olmak, başarıya giden yolda emin adımlar ile ilerlemektir. Aynı zamanda kişinin tüm isteklerine her şekilde ve kısa sürede ulaşabilmesine yardımcı olur. Bu büyü etkisi altında olan kişiler büyü bozulmadığı sürece tüm hayatlarında istedikleri yere gelirler, verdikleri kararların kendi haklarında iyi yönlere çevrilmesini sağlar.
Kimi kaynaklarda irade büyüsünün yapılışı adı altında yanlış bilgiler verilmektedir. Kendi başınıza mum, tütsü ve tılsımlı sözcükler aracılığı ile büyü yapabileceğiniz iddia edilmiştir. Unutmayın ki hiçbir büyü basit insanlar tarafından gerçekleştirilemeyeceği gibi her büyü yapabiliyorum diye geçinen insanlardan da fayda gelmeyebilir. Bu konuda mutlaka dikkatli olmalısınız. Böylesi tehlikeli bir işi kendi başınıza yapmaya çalışmamalısınız.
İrade büyüsü genel olarak kişinin kendisi için yaptırmaya karar verdiği bir büyü çeşididir. Bazen de sevdiği ve hayatının daha iyi olmasını istediği insanlar için yaptırabilir. Karşınızdaki kişinin kararsız biri olduğunu ve özgüven eksikliği yaşadığını düşünüyorsanız daha güçlü biri haline dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kötü alışkanlıkların da giderilmesi ve öz iradenin kazanılması için de kullanılır.
Çok güçlü bir büyü olduğu için son derece dikkatli davranmanız, kendi hayatınızı tehlikeye atmamanız gerekir. Çünkü üzerinizde böyle bir etki olduktan sonra hemen hemen her şeye ulaşmaya çalışabilir, her zaman daha fazlasını isteyebilirsiniz. Size irade kazandıracağı gibi ekstra bir güç de vereceği için Allah’ın emri ile olmadığı sürece hiçbir kayıp yaşamazsınız.
Bu büyünün üzerinizde etki etmesi için önemli noktalardan biri şahsi inancınızdır. Eğer insan zihni inanmazsa bir durumun gerçekleşmesi zor bir hal alır. Tamamen gücü bedeninizde ve derinliklerinizde hissedeceğinizi düşünün. Sürekli bunun hayali ile doldurun düşlerinizi. Büyünün yapılışı tamamlandıktan sonra gerçek kararlığı hissedeceksiniz.
İrade büyüsü size zihinsel yeterlilik ve yenilik sağlayacaktır. Eğer yapmanız gereken işler için vücudunuzda yeterli gücü bulamıyorsanız büyü etkisi altına girmeden önce daha sağlam bir bedene sahip olmak için çalışmalara başlayın. Eğer zihinsel anlamda yapabileceğiniz bir duruma bedeniniz engel olursa çok fazla sıkıntı çekebilirsiniz. Bu konulara dikkat ettiğinizde artık önünüzde hiçbir engel kalmayacak.
İrade büyüsü alkol veya kumar bağımlılığı gibi konularda da iradenize hakim olup kendi isteğinizle bu kötü alışkanlıklardan uzaklaşmanızı sağlar.

Ziyaretçilerimizden gelen tüm medyum yorumları ve şikayetleri için buraya tıklayın.

Yorum yapın!

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.