Papaz Büyüsü

Aşk ve bağlama, soğutma ve ayırma gibi konularda dünya üzerindeki bilinen en etkili büyü papaz büyüsüdür. Yapılması da bozulması da oldukça zordur. Sadece işinin ehli kişiler tarafından yapılabilir. Papaz büyüsünde genelde 21 gün içinde sonuç alınır ancak süre konusunda en doğru bilgiyi hocanızdan alabilirsiniz. Yakma, gömme, tütsüleme gibi işlemlerin olduğu papaz büyüsünün etkisi ömürlüktür yani süreklidir. Eşinizin veya sevgilinizin sizden birdenbire, ortada hiçbir sebep yokken soğuduğu, ayrıldığı, evi terk ettiği durumlarda veya iki kişiyi ayırmak için yapılabilir. Papaz büyüsünün yapılabilmesi için saç teli, tırnak ve fotoğraf gibi malzemeler gerekir. Bunlar hakkında en doğru bilgiyi de yine hocanızdan alabilirsiniz. Papaz büyüsü etkili olduğu kadar da maliyeti yüksek bir çalışmadır.
Hocanızı seçerken iyi araştırmanızda fayda var. İnternette birçok dolandırıcı medyum ve hoca yer almaktadır ve bunları eleyip gerçek bir hoca bulabilmek sizin elinizde. Çalışacağınız hocayı internetten araştırın, internetteki adıyla banka hesap bilgilerindeki adının aynı olup olmadığını kontrol edin. Bunlar en önemli kıstaslardır.
Sitemizde daha önce çalışma yaptıran insanların yorumlarını incelemek için Dolandırıcı Medyumlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

  1. 1 yorum yapılmış. Siz de yorum yazmak için sayfanın altına inebilirsiniz.

  2. By nurhayat on Eyl 4, 2015 | Cevapla

    ben daha once de yazmistim ali hoca ile calismaya basladigimizi sonuc hakkinda da bilgilendirme yapacagimi belirtmistim tam umudumu kesmeye baslamis ve artik intihar etmeyi dusunurken esim dun eve geri dondu ruyalarinda kac gundur beni ve eski mutlu guzel gunlerimizi gordugunu, cocuklari cok ozledigini, yaptiklarindan dolayi pisman oldugunu soyleyip ozur diledi ve bundan sonra da kendini affettirebilmek icin elinden geleni yapacagini soyledi aylardir bu ani bekliyordum hala inanabilmis degilim bugun esyalarini alip tamamen geri donecek ve aylar sonra ilk kez birlikte bir aksam yemegi yiyecegiz basta ali hoca hakkindaki her ne kadar cok olumlu yorumlar olsa da bu buyu islerine inanmadigimdan tereddut etmistim ancak simdi iyi ki de ali gurses hoca ile calismisim diyorum mutluluktan neler yazacagim bilmiyorum benimle ayni durumda olup da destek almak isteyen varsa kendisinin sitesi medyumali.com tel nosu 0535 5906275 allah herkese bu mutlulugu yasatsin

Yorum yapın!

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.