Danimarka Medyum Hocaları

Doğuştan gelen ruhani boyuttaki yetenekleri sayesinde bugüne kadar pek çok insana yardım etmiş ve gelecekte de edecek olan medyum hocalar dönem dönem her toplumda görülmüştür. Türklerin daha çok inandığı ve benimsediği medyumluk herkes tarafından yapılamaz. İsteyenler bir anda medyum hoca sıfatına bürünemez. Bunun için uzun süren eğitimler alınmalıdır. Kimileri de eğitim almadan yıllarca okuyarak kendilerini geliştirmeyi başarmıştır. Ama tüm medyum hocalar havas ilmine hakimdir.
Havas ilminin yanı sıra bir medyum hocanın Arapça’yı ve Kuran’ı da bilmesi gerekmektedir. Din bilgisi olan, yüksek karakterli, ahlaki değerlere önem veren, bilgili insanlar medyum olabilmektedir. Son zamanlarda herhangi bir eğitimi ve yeteneği olmayan herkes bu yoldan gitmeye çalışmıştır. İnsanları kandırarak paralarını alan, hayalleri ile oynayan sahte medyumlar yüzünden gerçek medyum hocaların da yaptıkları iş ve kişilikleri değersiz bir hal almıştır. Oysa ki medyum hocaların birincil amacı kendisine gelenlerin sorunlarına bir çözüm bulmaktır.
Medyum hocalar zaman zaman falcı olarak yorumlanmıştır. Falcılar bir nesne kullanarak, çeşitli araçlardan yardım alarak geleceği gördüklerini iddia ederler. Fakat medyum hocaların böyle bir amacı yoktur. Kimse için fal bakmazlar. Genelde büyü yapma ve bozma işleri ile ilgilenirler. Bu işlemleri ise Türkiye dışında Danimarka’da yaşayanlar için de yaparlar. Orada da mutlaka hizmet veren medyumlar vardır. Fakat hiçbir zaman güvenilir olup olmadıkları bilinemez.
Danimarka nüfusunun sadece %4ü müslümandır. Türkler de müslüman medyum hocalardan yararlanmak istediği için Danimarka medyum hocaları ile iletişim kurmaktan kaçınır. Bu gibi durumlar ile karşılaşırsanız ve büyü yapmak ya da bozmak gibi bir arzunuz varsa buradaki hocalardan yardım alabilirsiniz.

Ziyaretçilerimizden gelen tüm medyum yorumları ve şikayetleri için buraya tıklayın.

Yorum yapın!

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.